Informacja

Producenci

Dostawcy

O NAS

IMG_9911.JPG 

„Posyłam kwiaty – niech powiedzą one
To, czego usta nie mówią stęsknione!”

A.Asnyk

 

FASHION FLOWER BOX Nature Beauty Style.  

Kwiaty rozpieszczają nasze zmysły. Oczarowują zapachem, urzekają urodą i zachwycają delikatnością. Wyjątkowe kompozycje róż Fashion Flower Box ożywiają wnętrza, podkreślając ich styl i charakter. Dodają blasku każdej, niezwykłej uroczystości. Fashion Flowex Box jest upragnionym upominkiem, uświetniającym szczególną okazję.

Pełne pąki i aksamitne płatki polskich róż, nie mają sobie równych. To trwałe kwiaty w pięknych odcieniach, które tworzyć i malować, potrafi tylko natura. Każda, ulotna chwila szczęścia ma swój zapach. Często, właśnie dzięki zapachom, możemy odtworzyć je w pamięci. Powrócić do nich i poczuć się tak jak wtedy… Otwierając pudło Fashion Flower Box, poczujesz otulający Cię, zniewalający a zarazem delikatny zapach. Zachwyt, łzy wzruszenia, szczęścia i radości. Momenty pełne emocji, uczuć i pasji. Kwiaty są świadkami wszystkich wyjątkowych i ważnych chwil w naszym życiu.

FASHION FLOWER BOX to stylowe piękno natury, dedykowane najpiękniejszym uczuciom.

W swoim asortymencie posiadamy dwa typy kwiatów.

 
Pierwsze, to  kwiaty żywe,które dzięki specjalnej technice osadzania kwiatów w pudełku cieszą swoim wyglądem od 7 do 14 dni.Kwiaty cięte lubią bardzo niskie temperatury i brak nasłonecznienia ,własnie te dwa czynniki decydują o trwałości i pięknie kwiatów.Jeżeli będą przechowywane w niskiej temperaturze ich świeżość i piękno będzie cieszyć nasze oczy nawet 14 dni.Pamiętajmy, że silne nasłonecznienie oraz wysoka temperatura +20 stopni skracają ich żywot ,kwiaty szybciej rozwijają swoje pączki a co za tym idzie szybko przekwitają i ciemnieją.
 
Drugi typ kwiatów ,to róże wieczne.Są to żywe kwiaty które poddane zostały procesowi stabilizacji ,który ma za zadanie utrwalić i zaimpregnować kwiat w taki sposób by przetrwał w dogodnych warunkach nawet dwa lata.
Stabilizacja to proces, podczas którego naturalne soki roślinne zostają zastąpione specjalnie opracowanym roztworem stabilizacyjnym to dzięki temu procesowi kwiaty nie więdną oraz zachowują swój kolor i piękno.
Należy pamiętać ,iż róże wieczne (stabilizowane) nie wymagają wody (nie podlewamy),przechowujemy je w warunkach domowych w miejscu gdzie nie ma ingerencji promieni słonecznych oraz silnego nagrzania pomieszczenia.
Przestrzeganie powyższych sugestii pozwoli cieszyć się pięknym flower boxem przez długi czas a w przypadku róż wiecznych nawet okres dwóch lat.

 

Wyślij życzenia.

Jeśli pragniesz złożyć życzenia, gratulacje lub przekazać inne, miłe słowa bliskiej osobie, zachęcamy do kontaktu.

Dostawa

24H DELIVERY – DOSTAWA W CIĄGU 24 GODZIN.

Zapraszamy do kontaktu.